تشریفات نوبهار

بهترین خدمات مجالس چه ویژگی هایی دارند

برگزاری جشن عروسی برای بسیاری از افراد مهم می باشد. معمولا زوج های جوان از مدت ها قبل برای برگزاری مراسم خود برنامه ریزی می کنند. در گذشته برگزاری عروسی کمی دشوار تر از امروز بود، چرا که افراد برای سفارش هر کدام از ملزومات عروسی باید جداگانه اقدام می کردند. مثلا برای سفارش ماشین عروس به موسسات کرایه خودرو مراجعه می کردند و برای خدمات گل آرایی مجبور بودن خودشان به گل فروشی ها بروند. اما امروزه با ایجاد موسسات تشریفات مجالس تمامی دغدغه های برگزاری یک مراسم با شکوه و فراموش نشدنی آسان شده است. تنها نکته ای که باید به آن توجه نمود، کیفیت ارائه خدمات مجالس است.

برگزاری مراسم باشکوه و فراموش نشدنی در تشریفات نوبهار

این روز ها تعداد تشریفات خدمات مجالس بسیار بیشتر از قبل شده است. اما متاسفانه باید گفت کیفیت ارائه خدمات برخی از آنها در حد مطلوب نیست و در پایان مراسم نارضایتی میزبان و مهمانان را در پی خواهد داشت. خدمات مجالس باید به گونه ای ارائه شود که مشتریان بعدی از میان میهمانان باشند.

خدمات مجالس نوبهار

خوشبختانه این نکته در تشریفات نوبهار همیشه اتفاق افتاده است. اغلب عروس داماد هایی که تشریفات ما را برای ارائه خدمات انتخاب می کنند، یک بار در تشریفات نوبهار میهمان بوده اند.

آیتم های انتخابی برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم ازدواج شما در تشریفات نوبهار بسیار متنوع و با قیمت های مناسب است. ما در تشریفات نوبهار سعی نموده ایم تا برای تمامی سلایق پکیج های متنوعی را آماده کنیم.

ویژگی بهترین تشریفات مجالس

برای آنکه بتوانید یک تشریفات مناسب را برای برگزاری مراسم خود انتخاب نمایید فاکتور های مختلفی وجود دارد. در ابتدا لازم است بدانید اغلب باغ ها و تشریفات مجالس در حومه شهر قرار دارند. تعداد موسسات تشریفاتی که از خود باغ اختصاصی داشته باشند بسیار کم می باشد. اغلب آنها با باغ های مختلف برای برگزاری مراسم قرارداد می بندند. اما تشریفات نوبهار برای خود باغ اختصاصی دارد و در کنار آن با برخی از باغ های مجلل نیز همکاری می کند.

خدمات مجالس نوبهار

قبل از مراجعه به هر تشریفات بهتر است از سابقه آنها باخبر شوید. تشریفات نوبهار از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است و در این سال ها توانسته است سابقه ای درخشان در خصوص برگزاری مراسم مختلف بدست بیاورد.

بهتر است از قبل تعداد میهمان های خود را بررسی کنید. گنجایش سالن ها و باغ ها با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از باغ ها تا 300 نفر و در مقابل برخی تا 1000 نفر، گنجایش دارند. بهتر است باغی را انتخاب کنید که مناسب تعداد میهمانان شما باشد. فضا برای نشستن و رفت و آمد میهمانان باید متناسب با تعداد آنها باشد. متاسفانه با اینکه ظرفیت برخی از باغ ها زیاد است اما فضای کافی برای گنجایش آنها را ندارند که این باعث به وجود آمدن نا منظمی و عدم پذیرایی مناسب از میهمانان می شود.

به شما پیشنهاد می کنیم برای بازدید از باغ و اطمینان از نحوه خدمت رسانی تشریفات مورد نظر، حتما در یکی از شب هایی که مراسم برگزار نموده اند برای بازدید حضور پیدا کنید. اینگونه از انتخاب خود خیالی آسوده خواهید داشت.

منظور از موسسه تشریفات مجالس، موسساتی هستند که تمامی خدمات حوزه برگزاری انواع مجالس را ارائه دهند. اینگونه هم در وقت و هم در هزینه ها صرفه جویی می شود. بهترین تشریفات با بهترین مراکز ارائه خدمات همکاری می کند. خدماتی که در تشریفات نوبهار ارائه می شود به شرح زیر می باشد:

  • پذیرایی کامل و متنوع (شام، فینگر فود، انواع نوشیدنی، میوه و شیرینی، آبشار شکلات، کیک عروس و …)
  • نورپردازی داخلی و محوطه، شمع آرایی، آتش بازی، مه یخ خشک
  • موزیک ( دی جی، زنده، سنتی و …)
  • سفره خانه سنتی و مراکشی
  • خدمات جانبی شامل: لباس عروس، آتلیه، آرایشگاه، دسته گل، ماشین عروس
  • گل آرایی محوطه، میزها و ورودی سالن ها
  • سفره عقد در فضای باز و در سالن سرپوشیده

تشریفات نوبهار

موارد بالا هم در باغ اختصاصی نوبهار قابل ارائه می باشد و هم در باغ های طرف قراردادی که مشتریان انتخاب نموده اند. تمامی خدمات به بهترین نحو و با بهترین کیفیت انجام می شوند.

از موارد مهم دیگر، که شاید بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند، ظاهر آراسته و یکدست میهمان داران است. این نکته مهم می باشد، که مهمان داران مراسم، لباس فرم و آراسته داشته باشند.

حفظ پاکیزگی و همچنین نظارت بر رعایت بهداشت مواد غذایی و پذیرایی از میهمانان بسیار مهم می باشد. پذیرایی از مهمانان باید در ظروف تمیز و یکدست انجام شود. غذا و دیگر مواد خوراکی که برای پذیرایی از مهمانان آماده می شوند باید از مواد تازه و با کیفیت باشد. به همین دلیل در بالاتر گفته شد که قبل انتخاب تشریفات خود، ارائه خدمات آنها را از نزدیک و در یک مراسم دیگر ببینید. تشریفات نوبهار دارای آشپزخانه مجهز با آشپز های حرفه ای و آموزش دیده و با قابلیت سرویس دهی به 1000 نفر می باشد.

خدمات مجالس

برای انتخاب بهترین تشریفات جستجو های فراوانی باید انجام داد. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با همکاران ما در تشریفات نوبهار مشاوره داشته باشید. تا از اطلاعات لازم در باب برگزاری مراسم با خبر شوید.