گل آرایی

گل آرایی وجه تمایز دیزاین مراسم بوده و نسبت به فصل برگزاری مراسم و تم رنگی درخواستی عروس و داماد تنوع زیادی را دارا می باشد.
تزئین فضا و محیط اهمیت زیادی در برگزاری تشریفات مجالس دارد. استفاده از تکنیک های گل آرایی مدرن می تواند به طراحان کمک کند. گل آرایی عروسی بخش مهمی از بار زیبایی مجالس عروسی را به دوش می کشد و در قسمت های مختلف تالار پذیرایی انجام می شود که عبارتند از: گل آرایی میز مدعوین، گل آرایی فضای ورودی تالار یا باغ عروسی، گل آرایی فضای داخلی برگزاری جشن و یا سایر فضاهای مورد نظر عروس و داماد.

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد مرکز توجه است و معمولا از گلهای اروپایی نظیر لیلیوم ، آنتریوم ، ارکیده و …جهت تزئین آن استفاده میشود لذا خدمات مجالس عروسی در گل آرایی آن میبایست دقت فراوانی به خرج دهد

گل آرایی ورودی عروسی

گل آرایی و تزئین فضای ورودی تالار یا باغ عروسی، به معنای محترم شمردن ورود میهمانها به فضای جشن عروسی است. این گل ها می توانند مصنوعی باشند تا در مقابل تغییرات آب و هوایی و یا بارش برف و باران از بین نروند. در عین حال زیبایی و شباهت گل های ورودی، به گل طبیعی اهمیت دارد.

گل آرایی میز مدعوین عروسی

گل آرایی مناسب و قرار دادن گل های زیبا بر روی میزهای تمامی میهمانان در روحیه آنان تاثیرات مثبتی دارد. البته باید توجه داشت که حجم گل ها به اندازه ای نباشد که فضای زیادی از میز را اشغال کند و اجازه پذیرایی از مهمان را بگیرد.